Jak mama dwójki maluchów wróciła do formy

28 listopada 2022 Autor: Marcelina Adamaszek

Co przekonałoby Cię do skorzystania z pomocy specjalisty, a nie próbowania diet kolejny raz na własną rękę? Może mama dwójki maluchów, która schudła 9 kg i wróciła do formy po ciążach? W dodatku nadal jedząc ulubione przekąski i słodycze od czasu do czasu?

Darmowa dieta na odchudzanie

Jeżeli szukasz skutecznej diety odchudzającej to mamy dla Ciebie dwa darmowe jadłospisy dla kobiet (1850 kcal) i mężczyzn (2600 kcal), w których jest miejsce na spaghetti, tosty i ciasto czekoladowe. Oprócz pysznej diety dostajesz w pakiecie dużo merytorycznych informacji na temat odchudzania. Zapisz się do formularza poniżej, a w ciągu 5 min wyślemy Ci dwa odchudzające jadłospisy na maila.

Restrykcje nie działały

Magda miała sporą wiedzę o diecie i żywieniu. Interesowała się tematem, nie była w nim kompletnym laikiem. Ale mimo to nie udawało jej się schudnąć i miała jeden problem - zajadała stresujące sytuacje fast foodem

Problemem okazało się dość restrykcyjne podejście do diety. Magda narzucała sobie rygor dietetyczny, który zresztą kiedyś u niej działał, jednak było to w czasach, gdy nie miała jeszcze dzieci

Przez nagromadzenie stresu i obowiązków, bardzo ciężko było ten rygor utrzymać. Dzięki pomocy naszej Ekipy udało się jednak odmienić to myślenie i jednocześnie zaczęły pojawiać się efekty.

Jak to zrobiła?

Po trzech miesiącach współpracy waga spadła z 65 kg do 56 kg, kondycja się poprawiła, a zajadanie stresu przestało być problemem. Co najlepsze, Magda trenowała też naszymi 3-dniowymi planami treningowymi, dzięki czemu po odchudzaniu jej sylwetka stała się bardziej wyrzeźbiona, silniejsza, a Magda wróciła do formy sprzed ciąż.

Ten okres Magda podsumowała krótko:

“Podsumowałabym współpracę tak, że macie najgorszy model biznesowy ever, bo naprawdę wierzę że nie będę musiała do was wracać jako pacjentka” 


Czy nadal wolisz „próbować” i kończyć z efektem jo-jo jak 80-95% osób? Czy może oddasz się w ręce specjalisty, a swoją energię przekierujesz na to co sprawia Ci przyjemność? Jak na przykład cieszenie się szczuplejszą sylwetką i lepszym zdrowiem. Pomogliśmy osiągnąć wymarzony cel ponad 15 000 osób, pomożemy i Tobie!