Metamorfozy sylwetki

Przeprowadziliśmy ponad 10.000 zadowolonych pacjentów.
Sprawdź metamorfozy tylko niektórych z nich

Mateusz -5,1 kg

Mateusz

-5kg 3 miesiące

Mateusz, mimo siedzącej pracy, delegacji i wakacji, osiągnął i utrzymuje wymarzony cel. Dzięki dietetyczce Agnieszce zbudował prawidłowe nawyki żywieniowe.

Albert -9,8 kg

Albert

-9.8kg 5 miesięcy

Albert zredukował masę ciała o 9,8 kg! Oprócz tego priorytetem jest wyleczenie zaburzeń żołądkowo-jelitowych.

Tomasz -26,4 kg

Tomasz

-26.4kg 24 miesiące

Tomasz schudł 26,4 kg i rozwiązał problem z brakiem konsekwencji w przygotowaniu posiłków, liczeniem kalorii i obmyślaniem planu żywienia. Dodatkowo pozbył się wzdęć.

Agnieszka -7,3 kg

Agnieszka

-7.3kg 9 miesięcy

Agnieszka schudła 7,3 kg i straciła 20 cm w pasie! Mimo siedzącej pracy i wielu obowiązków, nauczyła się prawidłowych nawyków żywieniowych i zredukowała tkankę tłuszczową.

Amelia -13,6 kg

Amelia

-13.6kg 12 miesięcy

Amelia straciła 13,6 kg! Mimo nadmiaru obowiązków, osiągnęła swój cel dzięki spersonalizowanej diecie dostosowanej do jej zasobów czasowych i psychoenergetycznych.

Weronika -7,6 kg

Weronika

-7.6kg 3 miesiące

Insulinooporność i PCOS nie przeszkodziły Weronice schudnąć 7,6 kg! Indywidualna dieta pokazała jej, jak jeść zdrowo i tracić nadprogramowe kilogramy.

Waldemar -14,5 kg

Waldemar

-15kg 6 miesięcy

Dzięki indywidualnej diecie Waldemar schudł ponad 15 kg! Co najważniejsze, znacząco obniżył poziom trójglicerydów i LDL. Oprócz tego polepszył się poziom glukozy i wynik ALT.

Agata -16,6 kg

Agata

-16.6kg 6 miesiecy

Agata, mimo siedzącej pracy i wielu obowiązków, nauczyła się prawidłowych nawyków żywieniowych i schudła 16,6 kg. Obwód bioder zmniejszył się o 16 cm, a uda o 11 cm!

Michał -6,3 kg

Michał

-6.3kg 5 miesięcy

Michał chciał przeprowadzić rekompozycję ciała – redukcję tkanki tłuszczowej i zbudowanie mięśni. Dietetyczka Paulina pomogła mu osiągnąć cel. Michał podsumowuje: "Zmieniłem nawyki żywieniowe i styl życia dzięki tej współpracy"

Zacznij działać!

Zadbaj o sylwetkę i zdrowie!

Rozpocznij dietę

Zostań ekspertem z dietetyki!

Sprawdź kursy