Blog NieNaŻartych

Serwujemy Ci sytą porcję wiedzy popartą wynikami najnowszych badań oraz praktyką,
którą zdobyliśmy pomagając naszym podopiecznym.

Zestaw witamin dla mężczyzn. Ranking suplementów diety dla każdego faceta!

Jedni łykają witaminy, bo jedzą mało warzyw i owoców. Drudzy z kolei biorą witaminy i inne suplementy, bo uważają, że dzisiejsza żywność pozbawiona jest witamin i składników mineralnych. Czy mężczyźni faktycznie potrzebują łykać witaminy i inne suplementy diety? Sprawdźmy!

admin admin

Trening interwałowy – jak skutecznie ćwiczyć interwały?

Trening interwałowy to popularna forma budowania formy sportowej czy też dbania o ogólnopojęte zdrowe. Bardzo często korzystają z niego sportowcy, ale zdecydowanie mogą z niego korzystać też amatorzy wszelkich aktywności fizycznych. W tym artykule dowiesz się, jak skutecznie ćwiczyć interwały!

admin admin

Zatrzymanie wody w organizmie – przyczyny, objawy, testy

Każdy z nas spożywa płyny, w tym wodę. Jest to niewątpliwie potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jednak robi się to problematyczne w momencie, gdy dochodzi do zatrzymywania wody w organizmie. Jakie mogą być tego przyczyny, a jakie objawy? Tego dowiesz się w artykule!

admin admin

Co to jest tofu i kto nie powinien go jeść?

Tofu to jeden z podstawowych składników diety wegetarian i wegan. Świetnie nadaje się jako zamiennik mięsa dla osób redukujących jego spożycie. Co więcej, wykazuje wiele walorów zdrowotnych. Dodatkowo można z niego przyrządzić wiele pysznych przepisów. Zapraszamy do przeczytania artykułu o tofu!

admin admin

Dlaczego soja jest taka zdrowa i nie szkodzi mężczyznom (nawet GMO)?

Czy soja jest zdrowa? To pytanie zadaje sobie każdy roślinożerca. Zdarza mi się słyszeć, że soja szkodzi tarczycy, zmniejsza stężenie testosteronu u mężczyzn, a ta GMO w ogóle nie powinna być sprzedawana ludziom. I choć w niektórych z tych fraz jest ziarno prawdy, to prawda jak zwykle… nie leży pośrodku. Przeczytaj artykuł i odpowiedz sobie na pytanie: czy powinienem jeść soję?

admin admin

Czy picie wody z cytryną jest zdrowe?

Picie wody jest czymś zdecydowanie naturalnym. Jednak nie każdemu odpowiada standardowy smak wody. Wielu z nas lubi dodać do niej “coś”, aby polepszyć walory smakowe i wypić ją z większą chęcią. Jednym z takich produktów jest cytryna, która ma mieć dodatkowo wiele walorów zdrowotnych. Tutaj dowiesz się, w jakim stopniu woda z cytryną może Ci pomóc w odchudzaniu i nie tylko!

admin admin

Czy ostre jedzenie jest zdrowe? Zalety i skutki uboczne ostrego jedzenia

Ostre jedzenie przez jednych jest uwielbiane, a przez drugich znienawidzone. Pewne jest, że na następny dzień trzeba się liczyć z wizytą w toalecie. Możliwość nagłego wypróżnienia jest dla jednych zaletą, a dla drugich wadą. Podobnie jest z innymi aspektami ostrego jedzenia. Z tego artykułu dowiesz się, czy ostre jedzenie jest zdrowe!

admin admin

Jakie suplementy wybrać na redukcje?

Suplementacja wiele ma imion. Niektórzy przyjmują najbardziej podstawowe suplementy (np. witamina D i kwasy omega 3), a niektórzy są fanami urozmaiconej suplementacji, która sięga nawet kilkunastu substancji. Czy taka rozszerzona suplementacja przyda się na redukcję masy ciała? A jeżeli nie, to co jest warte uwagi?

admin admin

Jak naturalnie zwiększyć poziom testosteronu?

Niski poziom testosteronu może wiązać się z różnymi negatywnymi objawami np. zmniejszeniem masy i siły mięśniowej, zmniejszeniem aktywności seksualnej, a nawet depresją. Zanim zdecydujesz się na kurację testosteronem, to zdecydowanie warto wiedzieć, jak naturalnie podnieść jego poziom za pomocą diety, treningu czy też stylu życia.

admin admin

Zacznij działać!

Zadbaj o sylwetkę i zdrowie!

Rozpocznij dietę

Zostań ekspertem z dietetyki!

Sprawdź kursy