Ebooki kulinarne z przepisami online

Dla kogo są Ebooki z przepisami?

Ebooki kulinarne są dla każdej osoby, która chce się zdrowo odżywiać i uzyskać wymarzoną sylwetkę. Te przepisy możesz stosować samodzielnie lub razem z rodziną, dzięki czemu wspólnie wypracujecie zdrowe nawyki.

Jak wyglądają przepisy dietetyczne?

Każdy z przepisów jest opracowany przez doświadczonego dietetyka. Dzięki temu masz pewność, że posiłki są zbilansowane i zdrowe. Dania przeliczone są na porcję dla kobiet i mężczyzn.

Co otrzymasz kupując Ebooki z przepisami?

W każdym pakiecie znajduje się 56 przepisów - po 14 szybkich śniadań, obiadów, przekąsek i kolacji. Wszystkie dania posiadają dokładne instrukcje przygotowania potraw oraz podaną wartość kalorii i makroskładników. To sprawia, że kupując zdrowe przepisy, jesteś w stanie samodzielnie ułożyć sobie dietę.

Czy przepisy będą proste i szybkie?

W 30 minut przygotujesz zdrowe posiłki na cały dzień, a nawet mniej, gdy robisz posiłki na kilka porcji. Prostota i szybkość sprawia, że z przygotowaniem potraw poradziłby sobie nawet przedszkolak. Dzięki tym przepisom zaczniesz mniej myśleć o tym co ugotować, a jedzenie zacznie sprawiać Ci frajdę.

Który z Ebooków z przepisami polecacie najbardziej?

Posiadamy Ebooki kulinarne dla zapracowanych, na odchudzanie oraz z przepisami roślinnymi. To sprawia, że każdy znajdzie dla siebie przepisy, które są najbliżej jego potrzebom i wymaganiom.

Ile kosztują produkty, z których przygotowuje się posiłki?

Wszystkie produkty kupisz w pobliskim Lidlu i Biedronce. Zadbaliśmy o to, aby wykorzystane w Ebookach składniki były przystępne cenowo i nie zrujnowały Twojego budżetu.