Kontakt - Dietetyka #NieNaŻarty

OPIS WSPÓŁPRACY

Razem z partnerem/ką chcecie poprawić samopoczucie i formę? Dobrze trafiliście!

Na podstawie preferencji żywieniowych, wywiadu żywieniowego i wyników badań układamy 2 tygodniowe jadłospisy (po jednym na osobę). Jeżeli liczy się dla Was ekonomiczny aspekt, zapewnimy Wam zbilansowaną dietę, na którą będziecie wydawać możliwie mało pieniędzy.

Ponadto, czas spędzony w kuchni ograniczymy do minimum. Istnieje również możliwość otrzymania dwóch bardzo podobnych do siebie diet (oczywiście z uwzględnieniem niewielkich różnic wynikających z odmiennego zapotrzebowania). Po tygodniu przestrzegania diety oczekujemy odpowiedzi odnośnie smakowitości potraw, samopoczucia oraz postępów (w postaci wypełnionej tabeli pomiarów na założonej domenie w programie dietetycznym). W razie wyjątkowych dni (wyjazd, uroczystość) prosimy o informację kilka dni wcześniej, pozwoli nam to ustalić odpowiednią strategię żywieniową.

Po miesiącu współpracy istnieje możliwość całkowitej zmiany tygodniowego jadłospisu lub poszczególnych posiłków (wtedy jest możliwość korzystania z dwóch niezależnych jadłospisów).

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy przez cały miesiąc dostępni pod adresem e-mail dietetyka.nienazarty@gmail.com

Jesteście zdecydowani? Napiszcie do nas maila!

Scroll to top