Jak mama dwójki maluchów wróciła do formy

Co przekonałoby Cię do skorzystania z pomocy specjalisty, a nie próbowania diet kolejny raz na własną rękę? Może mama dwójki maluchów, która schudła 9 kg i wróciła do formy po ciążach? W dodatku nadal jedząc ulubione przekąski i słodycze od czasu do czasu?

Restrykcje nie działały

Magda miała sporą wiedzę o diecie i żywieniu. Interesowała się tematem, nie była w nim kompletnym laikiem. Ale mimo to nie udawało jej się schudnąć i miała jeden problem – zajadała stresujące sytuacje fast foodem

Problemem okazało się dość restrykcyjne podejście do diety. Magda narzucała sobie rygor dietetyczny, który zresztą kiedyś u niej działał, jednak było to w czasach, gdy nie miała jeszcze dzieci

Przez nagromadzenie stresu i obowiązków, bardzo ciężko było ten rygor utrzymać. Dzięki pomocy naszej Ekipy udało się jednak odmienić to myślenie i jednocześnie zaczęły pojawiać się efekty.

Jak to zrobiła?

Po trzech miesiącach współpracy waga spadła z 65 kg do 56 kg, kondycja się poprawiła, a zajadanie stresu przestało być problemem. Co najlepsze, Magda trenowała też naszymi 3-dniowymi planami treningowymi, dzięki czemu po odchudzaniu jej sylwetka stała się bardziej wyrzeźbiona, silniejsza, a Magda wróciła do formy sprzed ciąż.

Ten okres Magda podsumowała krótko:

“Podsumowałabym współpracę tak, że macie najgorszy model biznesowy ever, bo naprawdę wierzę że nie będę musiała do was wracać jako pacjentka” 

Czy nadal wolisz „próbować” i kończyć z efektem jo-jo jak 80-95% osób? Czy może oddasz się w ręce specjalisty, a swoją energię przekierujesz na to co sprawia Ci przyjemność? Jak na przykład cieszenie się szczuplejszą sylwetką i lepszym zdrowiem. Pomogliśmy osiągnąć wymarzony cel ponad 20 000 osób, pomożemy i Tobie!

Zacznij działać!

Zadbaj o sylwetkę i zdrowie!

Rozpocznij dietę

Zostań ekspertem z dietetyki!

Sprawdź kursy