4-tygodniowy challenge FORMA #NIENAŻARTY

Dołącz do nas i zaprojektuj swoją metamorfozę

Hero metamorfoza

Czym jest nasz challenge?
“Holistycznie” nareszcie nabiera znaczenia

Forma #NieNaŻarty to kompleksowy program stworzony, aby dać Ci wszystkie narzędzia do osiągnięcia formy na lata. W ramach wyzwania otrzymasz:

Spersonalizowany plan dietetyczny
Cotygodniowe plany treningowe
Ekskluzywne webinary z dietetykami i trenerami
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Wsparcie dietetyka i innych członków wyzwania

Dlaczego warto dołączyć?

Indywidualne Plany Dietetyczne:
Dietetyk-mentor dostosuje plan diety do Twoich potrzeb i w pełni spersonalizuje Twój jadłospis, a także odpowie na każde pytanie w prywatnej konwersacji na platformie DNŻ. To współpraca z naszym dietetykiem jeszcze bardziej nakierowana na Twój cel

Profesjonalne Wsparcie:
Cotygodniowe webinary z dietetykami i trenerem, sesje Q&A, dyskusje z innymi uczestnikami w komentarzach i dostęp do profesjonalistów na wyciągnięcie ręki

Dostęp do Zamkniętej Grupy:
Wsparcie i motywacja od innych uczestników wyzwania, którzy tak jak Ty chcą w końcu odmienić swoje nawyki i zadbać o sylwetkę i zdrowie

Plan Treningowy:
Cotygodniowe plany treningowe dla kobiet i mężczyzn wraz z omówieniem

Materiały Dodatkowe:
Dostęp do dodatkowych materiałów dietetyczno-treningowych, niedostępnych na naszych social mediach, takich jak ulotki edukacyjne od naszych dietetyków

Monitorowanie Postępów:
Karty do monitorowania nawyków i postępów, które pomogą Ci dosłownie odhaczać Twoje postępy i budować nawyki małymi krokami

Mini-wyzwania:
Cotygodniowe mini-wyzwania, które pomogą Ci utrzymać motywację i wprowadzić zmiany tak, by po miesiącu nie wrócić do poprzednich nawyków. Dosłownie odhacz je w swojej karcie i poczuj zastrzyk dopaminy dający kopa motywacji! Dziel się swoim wynikiem na grupie i rywalizuj z innymi uczestnikami o nagrody.

Zobacz, jak inni osiągnęli z nami swoje cele

training

Jak to działa?

 • Krok 1: Kup dietę i dokonaj płatności

  Po rejestracji otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz ankietę do wypełnienia, aby móc rozpocząć współpracę z osobistym dietetykiem.

 • Krok 2: Odbierz swój indywidualny plan diety

  Dietetyk skontaktuje się z Tobą i przygotuje spersonalizowany plan diety dostosowany do Twoich potrzeb i celów.

 • Krok 3: Rozpocznij treningi i mini-wyzwania

  Od 15.07 co tydzień otrzymasz nowy plan treningowy i przypomnienie o wyzwaniu, które możesz prowadzić w swojej osobistej tablicy challangu. Masz też dostęp do dyskusji z innymi uczestnikami, bo nic tak nie motywuje jak wsparcie i porady osób, które przechodzą przez to samo!

 • Krok 4: Monitoruj swoje postępy

  Wypełniaj karty postępów i bierz udział w cotygodniowych mini-wyzwaniach. Uczestnicy mają dostęp do wsparcia na grupie na Facebooku oraz od osobistego dietetyka, mogą chwalić się swoimi osiągnięciami i postępami na grupie. Zrobiłeś fajny przepis? Nie wiesz jak wykonać ćwiczenie? Potrzebujesz motywacji, by ruszyć na trening? Od tego jest ta społeczność.

 • Krok 5: Dołącz do webinarów

  Cotygodniowe live i Q&A z dietetykami i trenerem pomogą Ci rozwiać wątpliwości i zmotywują do działania. Nie musisz być na żywo – możesz obejrzeć je w dogodnym momencie. Webinary są planowane na bieżąco, aby reagować na potrzeby uczestników i pytania – bez tematów, które Cię nie interesują.

Dołącz Teraz!

steps

Gotowy na wyzwanie?

Nie czekaj! Dołącz do naszego 4-tygodniowego challange’u i zbuduj nawyki, które pomogą Ci osiągnąć formę na lata. Z uwagi na moce przerobowe naszego teamu dietetyków, ilość miejsc jest ograniczona – bądź jedną z tych 100 osób!

FAQ

Dla kogo jest przeznaczony challange?

Challange jest przeznaczony dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania. Jeśli chcesz pracować nad swoim zdrowiem i sylwetką – dołącz już teraz!

Jakie korzyści mogę uzyskać biorąc udział w wyzwaniu?

Dzięki diecie, efektywnym treningom i koncepcji mini-wyzwań, budujesz podstawy dla zdrowych nawyków, które zostaną z Tobą na lata. Masz dostęp do profesjonalnego wsparcia dietetyka i trenera, webinarów i dodatkowych materiałów dietetyczno-treningowych.

Jak często odbywają się livy?

Webinary odbywają się co tydzień i będą nagrywane i dostępne na grupie w każdej chwili.

Czy plany treningowe są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania?

Tak, plany treningowe są zaprojektowane tak, aby można było manipulować intensywnością, dzięki czemu są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Ilę mogę schudnąć biorąc udział w wyzwaniu?

Średnia utrata kilogramów w DNŻ w ciągu miesiąca współpracy z dietetykiem to 3 kg na (podstawie 1000 podopiecznych). Efekt zależy od Twojego zaangażowania, dlatego skupiliśmy się także na wsparciu motywacyjnym

Czy dieta jest personalizowana?

Tak, każda dieta jest w pełni personalizowana przez licencjonowanego dietetyka, który jest prywatnym opiekunem uczestnika. Masz z nim osobisty kontakt – nie jest to żaden bot czy przypadkowy pracownik, ale mentor i partner, z którym planujesz i realizujesz swoją przemianę.

Czy istnieje osobna grupa dla uczestników?

Tak, uczestnicy mają dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, która działa jak forum dyskusyjne i grupa wsparcia.

Próbowałem już diet i takich wyzwań i mam problem z regularnością i motywacją. Czy ten challange mi w tym pomoże

Główne wyzwania wszystkich naszych pacjentów to regularność i motywacja. Mamy na to radę – wsparcie zapewniają darmowe materiały cyfrowe do monitorowania postępów, dostęp do prywatnego dietetyka, oraz motywacyjne posty i sukcesy innych uczestników. Regularność pomogą utrzymać powiadomienia, które otrzymasz na grupie i mailu, a także nasze treści na social mediach, które nie pozwolą Ci odkładać swoich planów na później.

Czy są przewidziane nagrody dla uczestników?

Oprócz kilku kilogramów w dół – tak, najbardziej aktywni uczestnicy, którzy wykonają najwięcej dni z mini-wyzwań mogą liczyć na nagrody:

 • 1 miejsce: kolejny miesiąc współpracy ze swoim dietetykiem i kod zniżkowy do sklepu na -50%
 • 2 miejsce: pakiet wybranych przez siebie ebooków i kod zniżkowy do sklepu na -50%
 • 3 miejsce: kod zniżkowy do sklepu na -50%
Czy bez wykupienia współpracy mogę wziąć udział w wyzwaniu?

Tak, oferujemy darmowe karty challange i krótki ebook, które można pobrać i działać z nami bez dostępu do grupy, trenera i dietetyka. Możesz je pobrać TUTAJ.