Terapia low FODMAP. Update 2024. (czego dietetycy jeszcze nie wiedzą) - webinar

Naucz się planować w praktyce terapię low FODMAP w IBS, IBD, SIBO, fibromialgii, nietrzymaniu stolca, dyspesji czynnościowej i refluksie żołądkowo-przełykowym.

Opinie (4)
5.00/5
Zobacz opinie

149

blik mastercard visa przelewy 24 paypal googlepay applepay mbank raty
paypo

Płatność PayPo - Kup teraz i zapłać za 30 dni

SSL

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL

W cenie otrzymasz:

Dostęp do 2,5h nagrania webinaru
Schematy postępowania i zastosowania terapii low FODMAP w poszczególnych chorobach
Opisy przypadków pokazujące praktyczne wprowadzenie protokołu low FODMAP
Plansze z algorytmami działania w przypadku stosowania low FODMAP
Imienny certyfikat i wieczny dostęp

Czego nauczysz się z webinaru?

Dowiesz się w przypadku jakich chorób i dolegliwosci możesz zastosować protokół low FODMAP u swoich podopiecznych.

Będziesz wiedzieć w jaki sposób przeprowadzić protokół low FODMAP (dokładny schematy do wykorzystania).

Kiedy low FODMAP to za mało i należy zachęcić pacjenta do konsultacji z lekarzem i wdrożenia farmakoterapii.

Co robić, jeśli low FODMAP nie działa (dowiesz się, czy Twoja rola jako dietetyka się tu kończy?)

Zobaczysz prawdziwe case study z praktyki Dietetyki #NieNaŻarty, którą pacjenci oceniają na 5/5 w Google Firma na bazie ponad 500 opinii.

Poznasz najnowsze wytyczne i rekomendacje, które po prostu musisz znać, jeśli chcesz pomagać osobom z problemami żołądkowo-jelitowymi.

Autor kursu

Arkadiusz Matras

Współzałożyciel Dietetyki #NieNaŻarty, absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, doktorant Akademii Wychowania Fizycznego, dietetyk z 9-letnim doświadczeniem, który przeszkolił ponad 5000 osób. Autor bestsellerowej książki Jedz normalnie. Osiągaj więcej.

Dołącz do ponad 5000 zadowolonych kursantów

Korzystałem już z trzech kursów od ekipy NieNaŻarty i szczerze polecam! Ogrom wiedzy podanej w przystępnej formie krótkich filmów, wszystkie informacje są poparte dowodami naukowymi oraz przykładami praktycznymi, no i okraszone charakterystycznym humorem, stanowiącym miłe rozluźnienie, co sprawia, że całość bardzo przyjemnie się ogląda. Oby więcej takich profili i takich kursów w polskiej branży fitness!

Stanisław Pawłowski

Polecam 🥰❤️🔥💪🏻 Bardzo fajnie zrobiony kurs dietetyki poparty, badaniami naukowymi a do tego mega prowadzący którego aż chce się słuchać ❤️ Uważam że nie ma co się zastanawiać tylko spróbować bo warto 🥰💪🏻

Klara Cieślak

Kursy są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, przez bardzo doświadczonych ludzi, można wiele z nich wynieść zarówno jako dietetyk, student dietetyki, czy też sportowiec

Lafs affa

5 gwiazdek to za mało, żeby ocenić ekipę #dietetykanienażarty! Jak się szkolić to u najlepszych, essa 🤙🏽

Weronika Zygan

Szkolenia DNŻ są niezwykle kompleksowe. Wiedza oparta na nauce w połączeniu z praktyką z pacjentami.

Zuzanna Kwiatkowska

Wysokiej klasy specjaliści z ogromnym poczuciem humoru i olbrzymią wiedzą! Pozdrawiam Serdecznie!

Tomek G

Podziwiam i polecam! Kurs Dietetyki Sportowej genialny :)) i na pewno nie ostatni. Materiały i artykuły dostępne na stronie – złoto. Wiedza rzetelna, potwierdzona i przystępnie przedstawiona. Uderzajcie do NieNaŻartych!!!

Basia Kostrzewska

Dostęp do webinaru
masz 24/7

na dedykowanej platformie online, która jest dopasowana do desktopu i mobile. Możesz uczyć się gdzie chcesz i kiedy chcesz!

FAQ

Kiedy dostanę dostęp do webinaru?

Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci założone konto na platformie kursowej. Dane do logowania otrzymasz na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Od razu możesz wystartować z oglądaniem webinaru.

Jak długo mam dostęp do webinaru?

Dostęp do webinaru masz na zawsze. Dopóki istniejemy, w swoim panelu zawsze znajdziesz wykupiony webinar:)

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Pewnie. Podczas zamówienia zaznacz, że potrzebujesz faktury i wpisz dane firmy. Faktura zostanie wysłana automatycznie na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia.

Czy otrzymam imienny certyfikat z webinaru?

Pewnie! Zaprojektowaliśmy specjalny certyfikat z Twoim imieniem i nazwiskiem podanym przy zakupie. Aby go otrzymać konieczne jest jednak wypełnienie testu. Jeśli obejrzysz webinar, na pewno sobie poradzisz.

Jak wygląda płatność za webinar?

Wygodna zapłata online jest możliwa za pomocą płatności Przelewy24 i internetowego konta w banku lub karty płatniczej. Dostępna jest również płatność za pomocą PayPal.

Czy mogę zapłacić za webinar w ratach?

Tak, istnieje taka możliwość. Wystarczy składając zamówienie wybrać formę płatności Przelewy24 – Alior Raty lub mBank Raty. Do takiej płatności potrzebujesz jedynie dowodu osobistego, a webinar możesz mieć od kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

Czy z webinaru można korzystać w kilka osób?

Kupując dostęp do webinaru, kupujesz go dla jednego użytkownika i ten użytkownik otrzymuje również imienny certyfikat ukończenia webinaru. Jeśli potrzebujesz uzyskać dostęp do webinaru dla kilku osób, wyślij nam e-mail poprzez zakładkę kontakt – zaproponujemy korzystne cenowo rozwiązanie grupowe.