(function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(71037676, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, webvisor:true, ecommerce:"dataLayer" });

Przemiany

Powrót do listy

Damian Jędrzejewicz, 33 lata

- 19 kg w 10 miesięcy

PRZED: 126 KG

PO: 107 KG

Jestem kulturystą starej szkoły, a w pierwszej rozpisce od Arka dostałem dużą ilość owoców, pieczywa czy jogurtów. Podszedłem do tego sceptycznie, ale Arek opisał dlaczego taka dieta będzie dla mnie najlepsza. Zaufałem mu i jeszcze w tym samym roku wygrałem zawody w naturalnej kulturystyce!

Obawiałem się najbardziej tego, że #NieNaŻarci potraktują mnie jak normalnego Kowalskiego, a nie sportowca. Oni nauczyli mnie jednak, że można połączyć zarówno zdrowe podejście do diety jak i wyniki sportowe. W pierwszych etapach zrzucania tłuszczu moja dieta nie różniła się zbytnio od zdrowej diety, którą powinniśmy stosować na co dzień, a do tego była mega smaczna!

Chudłem spokojnie, aby nie stracić mięśni. W ostatnich etapach oczywiście było już ciężej - utrzymanie tak niskiego poziomu tkanki tłuszczowej bez stosowania środków dopingujących wymaga pewnych poświęceń. Musieliśmy zmniejszyć smakowitość diety, abym szybciej najadał się posiłkami i obcięliśmy tłuszcze kosztem węglowodanów, abym miał energię do wymagających jednostek treningowych. Efekt? Możecie zobaczyć na zdjęciu!

Wygrałem zawody dla naturalnych kulturystów. Te 10 miesięcy to była fantastyczna przygoda, w której nauczyłem się jak to jest Jeść normalnie i Osiągać więcej!

Zobacz inne przemiany

Filip Nowak
- 15 kg w 4 miesiące
Poznaj historię
Justyna
- 3 kg w 2 miesiące
Poznaj historię
Justyna Tyrowicz
- 12 kg w 6 miesięcy
Poznaj historię
var _smid = "46hptwqd8w71vwlc"; (function(w, r, a, sm, s ) { w['SalesmanagoObject'] = r; w[r] = w[r] || function () {( w[r].q = w[r].q || [] ).push(arguments)}; sm = document.createElement('script'); sm.type = 'text/javascript'; sm.async = true; sm.src = a; s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(sm, s); })(window, 'sm', ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'app3.salesmanago.pl/static/sm.js');