Przemiany

Powrót do listy

Damian Jędrzejewicz, 36 lat

- 19 kg w 10 miesięcy

PRZED: 126 KG

PO: 107 KG

Jestem kulturystą starej szkoły, a w pierwszej rozpisce od Arka dostałem dużą ilość owoców, pieczywa czy jogurtów. Podszedłem do tego sceptycznie, ale Arek opisał dlaczego taka dieta będzie dla mnie najlepsza. Zaufałem mu i jeszcze w tym samym roku wygrałem zawody w naturalnej kulturystyce!

Obawiałem się najbardziej tego, że #NieNaŻarci potraktują mnie jak normalnego Kowalskiego, a nie sportowca. Oni nauczyli mnie jednak, że można połączyć zarówno zdrowe podejście do diety jak i wyniki sportowe. W pierwszych etapach zrzucania tłuszczu moja dieta nie różniła się zbytnio od zdrowej diety, którą powinniśmy stosować na co dzień, a do tego była mega smaczna!

Chudłem spokojnie, aby nie stracić mięśni. W ostatnich etapach oczywiście było już ciężej - utrzymanie tak niskiego poziomu tkanki tłuszczowej bez stosowania środków dopingujących wymaga pewnych poświęceń. Musieliśmy zmniejszyć smakowitość diety, abym szybciej najadał się posiłkami i obcięliśmy tłuszcze kosztem węglowodanów, abym miał energię do wymagających jednostek treningowych. Efekt? Możecie zobaczyć na zdjęciu!

Wygrałem zawody dla naturalnych kulturystów. Te 10 miesięcy to była fantastyczna przygoda, w której nauczyłem się jak to jest Jeść normalnie i Osiągać więcej!

Zobacz inne przemiany

Justyna
- 3 kg w 2 miesiące
Poznaj historię
Martyna
- 16 kg w 13 miesięcy
Poznaj historię
Przemek
- 9 kg w 5 miesięcy
Poznaj historię