Zobacz sukcesy innych

Współpracujemy z zawodowymi sportowcami, ambitnymi amatorami oraz osobami pragnącymi poprawić swoje samopoczucie i zdrowie.
Pomogliśmy już ponad 3000 osobom uzyskać lepszą formę!
Ania Madera-Długosz

Dzięki Ekipie #NieNaŻarty stosowałam prosty, szybki i wygodny jadłospis. Dodając do tego regularny kontakt i empatyczne podejście, to musiało się udać!

Adam Krajewski

Zainteresowałem się dietą wegańską. #NieNaŻarci ją zbilansowali, pokazali ciekawe przepisy i stale edukowali. Kontakt był naprawdę bardzo dobry, co dawało motywacyjnego kopa. 

Katarzyna Ślęziak

Jadłospis był idealnie dostosowany do moich preferencji smakowych, prosty do wykonania, różnorodny i jakby tego było mało każda z moich zachcianek żywieniowych zawsze była wkomponowana do menu. Wcale nie czułam, że byłam na redukcji. Jeśli chodzi o kontakt, bez zarzutu bardzo szybkie odpowiedzi na każde pytanie.  Dodatkowo, w moich wynikach badań widać znaczą poprawę, zbędne kilogramy zniknęły i co najważniejsze nauczyłam się samodzielnie dobierać posiłki tak żeby było zdrowo i smacznie. 

Tomasz Igła

Nigdy nie byłem fanem wymyślnych potraw. Jestem typem mięsożercy. #NieNaŻarci uwzględnili moje preferencje, dzięki temu jadłem to co lubię i nie spędzałem dużo czasu w kuchni. 

Justyna Tyrowicz

Nigdy nie sądziłam, że praca nad zrzuceniem wagi może być przyjemna i tak smaczna. Do tego prosta i bardzo ekonomiczna w czasie.

Marcin Zaborski

Mimo, że posiadałem sporą wiedzę na temat odżywiania, brakowało mi konsultacji ze specjalistą. Dzięki #NieNaŻartym w końcu przestałem patrzeć na jedzenie przez pryzmat cyferek i liczenia kalorii. Oprócz poprawy relacji z jedzeniem, poprawiłem znacząco swoje umięśnienie. W dodatku współpraca online okazała się bardzo wygodna. To był dobry czas, bardzo polecam!