Zobacz sukcesy innych

Współpracujemy z zawodowymi sportowcami, ambitnymi amatorami oraz osobami pragnącymi poprawić swoje samopoczucie i zdrowie.
Pomogliśmy już ponad 3000 osobom uzyskać lepszą formę!
Tomasz Igła

Nigdy nie byłem fanem wymyślnych potraw. Jestem typem mięsożercy. #NieNaŻarci uwzględnili moje preferencje, dzięki temu jadłem to co lubię i nie spędzałem dużo czasu w kuchni. 

Filip Nowak

Częste wyjazdy w delegacje nie pozwalają Ci trzymać diety? W weekend jesz czysto, ale weekendowy wypad do rodziców krzyżuje Ci plany? Zobacz jak stworzyliśmy dietę, którą można przestrzegać wszędzie - nawet w wojsku, gdzie nie ma dostępu do kuchni.

Marcin Zaborski

Mimo, że posiadałem sporą wiedzę na temat odżywiania, brakowało mi konsultacji ze specjalistą. Dzięki #NieNaŻartym w końcu przestałem patrzeć na jedzenie przez pryzmat cyferek i liczenia kalorii. Oprócz poprawy relacji z jedzeniem, poprawiłem znacząco swoje umięśnienie. W dodatku współpraca online okazała się bardzo wygodna. To był dobry czas, bardzo polecam! 

Dominik Mały

Dieta w wojskowym internacie nie pomaga w odchudzaniu. Dzięki radom od #NieNaŻartych podrasowałem wojskowy jadłospis co pozwoliło na poprawę kompozycji sylwetki. Wystarczyły 2 miesiące, aby zauważyć wielkie efekty!

Patryk Dąbrowski

Od zawsze byłem aktywny fizycznie, ale po skończeniu kariery biatlonisty brzuszek mocno urósł i mimo treningów nie spadał. Punktem krytycznym okazała się dieta. Z #NieNaŻartymi spędzałem w kuchni mniej niż 40 min dziennie, dieta była praktyczna i nie musiałem wyrzucać żadnych produktów. Dodatkowo schudłem 17 kg!

Jacek Nycnerski

Z #NieNaŻartymi nawet praca w McDonaldzie nie była przeszkodą do zrobienia formy. Dzięki diecie na studencką kieszeń na jedzenie wydawałem mniej niż 15 zł dziennie – to mniej niż zestaw z Big Mackiem, którego swoją drogą jadałem jako posiłek obiadowy.