(function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(71037676, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, webvisor:true, ecommerce:"dataLayer" });

Przemiany

Powrót do listy

Justyna Tyrowicz, 36 lat

- 12 kg w 6 miesięcy

PRZED: 79 KG

PO: 67 KG

Jestem łasuchem i lubię jeść. Najbardziej to smaczne rzeczy i tu bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Wszelkie moje zachcianki smakowe zostały zaspokojone. Jadłam burgery, omlety z masłem orzechowym , tosty a nawet lody, a efekty z dnia na dzień były bardziej widoczne. 


Już po pierwszych kilku dniach stosowania się do zalecenie czułam różnicę . Chciało mi się więcej, byłam bardziej energiczna i miałam więcej mocy. Największe efekty zobaczyłam na treningach i zawodach. Patrząc wstecz, po pół roku współpracy z Wami miałam najlepszy sezon w swojej karierze zawodniczej.  

Widziałam to nie tylko ja mój trener także, który skomentował, że "chyba jeszcze nigdy nie widział mnie w takim gazie ". Na boisku byłam niezmordowana, a do tego poprawiła mi się koncentracja i pewność siebie. Na pytania moich klientów czy znajomych "co trzeba robić żeby tak wyglądać?" - ja śmiało mówiłam że JEŚĆ. Współpraca z Wami to nie była "dieta" słowo które przeraża każdą kobietę tylko styl życia.  A taki styl to ja lubię, dlatego każdemu polecam współpracę  z Wami. 

 P.S. Pierwszy raz  w życiu byłam gotowa na LATO.

Zobacz inne przemiany

Weronika Zielińska
- 6 kg w 4 miesiące
Poznaj historię
Damian Jędrzejewicz
- 19 kg w 10 miesięcy
Poznaj historię
Filip Nowak
- 15 kg w 4 miesiące
Poznaj historię
var _smid = "46hptwqd8w71vwlc"; (function(w, r, a, sm, s ) { w['SalesmanagoObject'] = r; w[r] = w[r] || function () {( w[r].q = w[r].q || [] ).push(arguments)}; sm = document.createElement('script'); sm.type = 'text/javascript'; sm.async = true; sm.src = a; s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(sm, s); })(window, 'sm', ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'app3.salesmanago.pl/static/sm.js');