Przemiany

Powrót do listy

Justyna Tyrowicz, 39 lat

- 12 kg w 6 miesięcy

PRZED: 79 KG

PO: 67 KG

Jestem łasuchem i lubię jeść. Najbardziej to smaczne rzeczy i tu bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Wszelkie moje zachcianki smakowe zostały zaspokojone. Jadłam burgery, omlety z masłem orzechowym , tosty a nawet lody, a efekty z dnia na dzień były bardziej widoczne. 


Już po pierwszych kilku dniach stosowania się do zalecenie czułam różnicę . Chciało mi się więcej, byłam bardziej energiczna i miałam więcej mocy. Największe efekty zobaczyłam na treningach i zawodach. Patrząc wstecz, po pół roku współpracy z Wami miałam najlepszy sezon w swojej karierze zawodniczej.  

Widziałam to nie tylko ja mój trener także, który skomentował, że "chyba jeszcze nigdy nie widział mnie w takim gazie ". Na boisku byłam niezmordowana, a do tego poprawiła mi się koncentracja i pewność siebie. Na pytania moich klientów czy znajomych "co trzeba robić żeby tak wyglądać?" - ja śmiało mówiłam że JEŚĆ. Współpraca z Wami to nie była "dieta" słowo które przeraża każdą kobietę tylko styl życia.  A taki styl to ja lubię, dlatego każdemu polecam współpracę  z Wami. 

 P.S. Pierwszy raz  w życiu byłam gotowa na LATO.

Zobacz inne przemiany

Tomek
- 21 kg w 18 miesięcy
Poznaj historię
Tomasz Igła
- 13 kg w 3 miesiące
Poznaj historię
Damian Jędrzejewicz
- 19 kg w 10 miesięcy
Poznaj historię