O nas

O nas

Wspólnie tworzymy zespół, który nauczy Cię jak jeść, poprowadzi szkolenie i napisze artykuł do branżowego czasopisma. Decydując się na współpracę z nami jesteś skazany na sprawdzoną wiedzę popartą badaniami naukowymi, praktyką i… na odrobinę humoru.  Każdy z nas ukończył specjalistyczne studia, przez co zdajemy sobie sprawę jak szkodliwe mogą być niektóre internetowe zalecenia. Współpracujemy zarówno z zawodnikami rangi międzynarodowej, ambitnymi amatorami jak i osobami z wszelakimi jednostkami chorobowymi. 


Stawiamy głównie na edukację i paradoksalnie nasza praca polega na tłumaczeniu, iż „100% albo nic” nie jest mądrym hasłem, a zjedzenie jednego batonika nie musi oznaczać porażki w walce o lepsze jutro. Tak powstało „Jedz normalnie. Osiągaj więcej.”, hasło, dzięki któremu już nigdy nie będziesz przejmował/a się czy możesz wyjść ze znajomymi na burgera. 

Potrzebujesz niezawodnego wsparcia!

Internet jest pełen smutnych historii osób zawiedzionych swoją dietą. Zabrakło im kogoś, kto w chwili zwątpienia doda otuchy, odpowie szybko na palące pytanie i szybko doradzi, gdy coś poszło nie tak.

Oto zespół wsparcia, który zadba o to, by Twoje odchudzanie przyniosło jak najszybsze i trwałe efekty: